فهرست

انتصاب

در مراسمی در اداره کل کتابخانه های عمومی استان

آیین تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد

در این آئین فرزاد بختیاری به عنوان ذیحساب جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات مهرداد علمداری با اهدای لوح و هدایا، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محسن جبارنژاد مدیرکل کتابخانه های عمومی  استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خوش آمدگویی به حضور کارکنان امور اقتصادی و دارائی استان در  این مراسم عنوان کرد: ذیحساب در هر دستگاهی و در جایگاه خودش اشرافیت کامل به ضوابط قانونی دارد و مشاور بسیار تأثیرگذاری در زمینه های مالی است   و نقش ذیحساب در هر دستگاهی بسار مهم و حیاتی است.
وی افزود:مجموعه ذیحسابی ادره کل کتابخانه های استان جزو بهترین تیم های ذیحسابی در بین دستگاههای دولتی و غیر دولتی بوده و امیدواریم که همکاری بسیار خوب و متقابلی بین ذیحساب جدید و اداره کل کتابخانه های عمومی استان وجود داشته باشد.
در ادامه این آیین شهین اسدی معاون خزانه استان کهگیلویه و بویراحمد شغل ذیحسابی را بعنوان یکی از شغل های حساس یاد کرد و افزود: ذیحسابان در راس کنترل قوانین و مقررات مالی هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد. ضمناً با توجه به ضروریات و الزامات قانونی می بایست در چارچوب قانون حرکت کرده و نسبت به تحقق اهداف همکاری و تعامل داشته باشند.
در پایان این آئین فرزاد بختیاری به عنوان ذیحساب جدید اداره کل کتابخانه های عمومی  استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات جناب آقای مهرداد علمداری ، تقدیر به عمل آمد.