فهرست

اخبار شهرستان‌ها

نهاد کتابخانه ها
امام جمعه شهرستان بهمئی در دیدار با کتابداران شهرستان بهمئی:

بیشترین مشکلات و ناهنجاری های جامعه ناشی از ناآگاهی افراد جامعه و عدم مطالعه کتاب می باشد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی به اتفاق تنی چند از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی با امام جمعه این شهرستان دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی به اتفاق تنی چند از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی با امام جمعه این شهرستان دیدار نمودند .
 علیرضا جشنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی ابتدا با تبریک انتصاب حجت الاسلام صلواتی به امامت جمعه شهرستان بهمئی به تشریح آخرین وضعیت اقدامات،برنامه ها و اهداف فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان پرداختـ و گفت:شش باب کتابخانه عمومی وجود دارد که علاوه بر  خدمات امانت کتاب به اعضاء و مراجعین به مکان های  فرهنگی تبدیل شده است و روزانه برنامه های متنوع فرهنگی در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی ارائه می دهد.
امام جمعه شهرستان بهمئی کتابخانه را بهترین جایگاه و مکان امن برای خانواده ها به ویژه کودکان و نوجوانان ذکر کرد و گفت: کتاب غذای روح انسان است و کتابداران باید این غذای روح را به بهترین کیفیت در اختیار این نسل کودک و نوجوان بگذارند.
حجت الاسلام اسماعیل صلواتی افزود: مشکلات و ناهنجاری های جامعه ناشی از ناآگاهی افراد جامعه می باشد که با مطالعه وبا مراجعه به کتابخانه می توان اباب قدامات مفیدی جهت بالا بردن سطح آگاهی جامعه انجام داد و این مسئولیت کتابداران را جهت بالابردن آگاهی افراد بیشتر می نماید.